Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar 10 Norra Höst grp Blå

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bolidens FFI P 12-13 Kristofer Lundqvist 0702210309 Grön/Grön/Grön
Burträsk IK Anders Olsson 0702050311 Grön
Bygdsiljums SK IFK Åkullsjön Alexandra Sund Andersson 0702621676 Svart/Svart/Gul/Svart
Byske FF P12/13 Janina Sundqvist 0703794294 Röd/Svart/Svart
Clemensnäs IF P12 Robert Larsson 0703124252 Blå/Blå/Blå
Clemensnäs IF P12 vit Robert Larsson 0703124252 Blå/Blå/Blå
IFK Anderstorp-Skellefteå P 12 Oskar Eliasson 0702442268 Blåvit-randig/Blå/Blå
Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 11/12 Anna Persson 0702318103 Röd/Röd/Röd
Malå IF Lars Söderström 0730391585 Grön
Morön BK P-12 André Hådén 0702290524 Vit/Gröna/Vit
Norsjö IF P12 Andreas Dahlberg 0702009541 Vit/Svart/Vit
Ostvik IK /Drängsmark P11/12 Jesper Långdahl 0767754301 Blå/Vit/Blå/blå
Rönnskär Railcare IF P12 Stina Lindberg 0701802724 Gul/Blå/Blå
Sunnanå SK P12 Vit Cecilia Öhman 0706464209 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2022-08-14 10:00 Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 11/12 - Bolidens FFI P 12-13 Näsåkern
2022-08-14 11:00 Rönnskär Railcare IF P12 - Clemensnäs IF P12 vit Örjan
2022-08-14 11:00 Morön BK P-12 - Norsjö IF P12 Juniplan IP
2022-08-14 12:00 Ostvik IK /Drängsmark P11/12 - Bygdsiljums SK IFK Åkullsjön Kamvallen
2022-08-14 12:00 Malå IF - IFK Anderstorp-Skellefteå P 12 Tjamstavallen
2022-08-18 18:30 Burträsk IK - Byske FF P12/13 Tjärnbacka
2022-08-20 11:00 Bygdsiljums SK IFK Åkullsjön - Bolidens FFI P 12-13 Hällgärdan
2022-08-20 12:00 Norsjö IF P12 - Burträsk IK Rännaren
2022-08-21 09:30 Malå IF - Morön BK P-12 Tjamstavallen
2022-08-21 17:00 Byske FF P12/13 - Rönnskär Railcare IF P12 Gullringsplan
2022-08-25 18:00 Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 11/12 - IFK Anderstorp-Skellefteå P 12 Näsåkern
2022-08-25 19:00 Sunnanå SK P12 Vit - Ostvik IK /Drängsmark P11/12 Lejonströms IP
2022-08-27 12:00 Clemensnäs IF P12 - Morön BK P-12 Nyborg
2022-08-28 10:00 Bolidens FFI P 12-13 - Sunnanå SK P12 Vit Malmbacka konstgräs
2022-08-28 12:00 Ostvik IK /Drängsmark P11/12 - IFK Anderstorp-Skellefteå P 12 Kamvallen
2022-08-28 14:30 Rönnskär Railcare IF P12 - Norsjö IF P12 Örjan
2022-08-28 15:00 Burträsk IK - Malå IF Tjärnbacka
2022-08-28 16:00 Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 11/12 - Bygdsiljums SK IFK Åkullsjön Näsåkern
2022-08-28 17:30 Clemensnäs IF P12 vit - Byske FF P12/13 Nyborg
September
2022-09-01 17:30 Clemensnäs IF P12 - Sunnanå SK P12 Vit Nyborg
2022-09-03 10:30 Malå IF - Rönnskär Railcare IF P12 Tjamstavallen
2022-09-03 11:00 Sunnanå SK P12 Vit - Bygdsiljums SK IFK Åkullsjön Sörvalla IP B
2022-09-03 11:00 Clemensnäs IF P12 - Burträsk IK Nyborg
2022-09-04 11:00 Norsjö IF P12 - Clemensnäs IF P12 vit Rännaren
2022-09-04 11:00 IFK Anderstorp-Skellefteå P 12 - Bolidens FFI P 12-13 Anderstorps IP
2022-09-04 11:00 Morön BK P-12 - Ostvik IK /Drängsmark P11/12 Juniplan IP
2022-09-08 17:30 Clemensnäs IF P12 vit - Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 11/12 Nyborg
2022-09-10 10:00 Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 11/12 - Sunnanå SK P12 Vit Näsåkern
2022-09-10 10:00 Bygdsiljums SK IFK Åkullsjön - IFK Anderstorp-Skellefteå P 12 Siljumsborg
2022-09-10 11:00 Clemensnäs IF P12 vit - Malå IF Nyborg
2022-09-11 10:00 Bolidens FFI P 12-13 - Morön BK P-12 Malmbacka konstgräs
2022-09-11 14:00 Rönnskär Railcare IF P12 - Clemensnäs IF P12 Örjan
2022-09-11 17:00 Byske FF P12/13 - Norsjö IF P12 Nyvalla
2022-09-11 17:30 Ostvik IK /Drängsmark P11/12 - Burträsk IK
2022-09-14 17:45 Byske FF P12/13 - Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 11/12 Byskeskolan IP
2022-09-17 11:00 Clemensnäs IF P12 vit - Ostvik IK /Drängsmark P11/12 Nyborg
2022-09-18 10:00 Malå IF - Byske FF P12/13 Tjamstavallen
2022-09-18 11:00 IFK Anderstorp-Skellefteå P 12 - Sunnanå SK P12 Vit Anderstorps IP
2022-09-18 12:00 Ostvik IK /Drängsmark P11/12 - Rönnskär Railcare IF P12 Sjönära
2022-09-18 13:00 IFK Anderstorp-Skellefteå P 12 - Clemensnäs IF P12 Anderstorps IP
2022-09-18 14:00 Morön BK P-12 - Bygdsiljums SK IFK Åkullsjön Juniplan IP
2022-09-18 15:00 Norsjö IF P12 - Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 11/12 Rännaren
2022-09-18 16:15 Burträsk IK - Bolidens FFI P 12-13 Burträsk IP
2022-09-21 18:00 Norsjö IF P12 - Malå IF Norsjö Arena
2022-09-24 10:00 Bygdsiljums SK IFK Åkullsjön - Burträsk IK Hällgärdan
2022-09-25 09:15 Sunnanå SK P12 Vit - Morön BK P-12 Sörvalla IP B
2022-09-25 11:00 Bolidens FFI P 12-13 - Rönnskär Railcare IF P12 Malmbacka konstgräs
2022-09-25 15:00 Byske FF P12/13 - Clemensnäs IF P12 Nyvalla
Oktober
2022-10-02 17:30 Clemensnäs IF P12 - Clemensnäs IF P12 vit Nyborg

Postadress:
IFK Anderstorp-Skellefteå - Fotboll
Amerikavägen 6
93155 Skellefteå

Kontakt:
Tel: 0703649432
E-post: This is a mailto link

Se all info