Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Anderstorp

Följ

IFK Anderstorp

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IFK Anderstorp
Välj lag

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 11:00

      Skellefteå FF P2017 (borta) P 17


      13:00
    • 11:20

      Norsjö IF P12 (borta) P12


      13:20
    • 12:00

      Clemensnäs IF P17 vit (hemma) P 17


      14:00
    • 13:00

      Clemensnäs IF P17 blåvitt (hemma) P 17


      15:00
  • 2Sön
    • 13:30

      IFK Bjurfors Mix 2014-2016 (hemma) Mix 15


      15:30
    • 15:00

      Hemmamatch mot Medle SK Mix 16


      16:00
  • 3Mån
    v.23
    • 18:00

      Träning P 17


      19:00
  • 4Tis
    • 18:00

      Träning Mix 15


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:00
  • 5Ons
    • 18:00

      Träning Mix 16


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:00
  • 6Tor
    • 15:00

      Skellefteå FF P12 svart (hemma) P12


      17:00
    • 19:00

      Anderstorp springer IFK Anderstorp


      19:40
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 10:00

      Sunnanå SK P2015 Vit (borta) Mix 15


      12:00
    • 15:00

      Bureå IF P-13 (hemma) P12


      17:00
    • 18:00

      Bortamatch mot Stämningsgården IK Mix 16


      19:00
  • 10Mån
    v.24
    • 18:00

      Träning P 17


      19:00
  • 11Tis
    • 18:00

      Träning Mix 15


      19:00
    • 18:00

      Bortamatch mot Drängsmark/Ostvik IF Mix 16


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:00
  • 12Ons
    • 18:00

      Träning Mix 16


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 14:00

      Myggvalla Cup P12


      17:00
  • 16Sön
    • 09:30

      Clemensnäs IF P17 blåvitt (hemma) P 17


      12:00
    • 11:10

      Drängsmark/Ostvik IF P/F 17 (borta) P 17


      13:10
    • 11:50

      Clemensnäs IF P17 blå (borta) P 17


      13:50
    • 12:45

      Sorsele UIF P12 (borta) P12


      14:45
    • 13:30

      Kågedalens AIF P 2015 Gul (hemma) Mix 15


      15:30
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 18:00

      Träning Mix 15


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:00
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning Mix 16


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 13:30

      Hemmamatch mot Mjövallen Mix 16


      14:30
    • 15:00

      Rönnskär Railcare IF P12 Blå (hemma) P12


      17:00
    • 18:00

      Ostvik IK/Drängsmark IF 15-16 (borta) Mix 15


      20:00
  • 24Mån
    v.26
    • 18:00

      Träning P 17


      19:00
  • 25Tis
    • 18:00

      Träning Mix 15


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:00
  • 26Ons
    • 18:00

      Träning Mix 16


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön